przykladowe przypinki personalizowane dla firm
Marketing

Czy warto oprzeć kampanię na przypinkach?

Przypinki, zwane też badzikami czy buttonami reklamowymi, to obecnie jedna z popularniejszych form promocji. Ma na to wpływ kilka czynników, przede wszystkim ich atrakcyjna i wygodna forma, możliwość zaprojektowania ich według osobistych preferencji oraz szybkość dystrybucji, a co za tym idzie zwiększony zasięg ich oddziaływania.

Firmy reklamujące się za pomocą przypinek uważane są za nowoczesne i dbające o dobry kontakt z klientem, a odpowiednio zaprojektowane przypinki są chętnie noszone, przez co docierają do dużej liczby odbiorców. Coraz więcej firm reklamuje się za pomocą przypinek, ponieważ szybko przyciągają uwagę i mogą być dodatkiem do stroju, dlatego głównym kryterium gwarantującym sukces jest atrakcyjny i niebanalny design. Ich niewielkie rozmiary i nowatorska forma sprawiają, że odbiorcy chętnie po nie sięgają.

Kampanie promowane za pomocą badzików bardzo często kierowane są do ludzi młodych, ceniących sobie oryginalność, a jednocześnie będących jedną z najliczniejszych grup konsumenckich, co powoduje, że odpowiednio przeprowadzona akcja promocyjna może przysporzyć firmie wielu nowych, potencjalnych klientów. Szybkość dystrybucji sprawia, że przypinki są idealnym rozwiązaniem w kampaniach realizowanych na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, takich, jak targi, festiwale czy wydarzenia sportowe i kulturalne.

Dużą zaletą przypinek reklamowych jest niewielki koszt ich produkcji, co w połączeniu ze spodziewanymi efektami kampanii sprawia, że są jedną z najbardziej opłacalnych form promocji. Trzeba jednak pamiętać o jakości badzików – istotna jest jakość druku, materiał, z jakiego została wykonana przypinka oraz folia ochronna, zapobiegająca ścieraniu się i zniszczeniu obrazka. Solidne, dobre wykonanie buttonów gwarantuje ich trwałość, która w tym wypadku jest niezwykle istotna.

Więcej informacji na stronie producenta przypinek: http://buttonfly.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *