Pudełka na słodycze
Słodycze reklamowe

Jak przyjemnie zareklamować firmę?

Każdy kto zakładał własną działalność zmagał się z tematem reklamy. Chcemy żeby jak najwięcej osób się o nas dowiedziało i żeby hasło naszej firmy bądź jej nazwa przebijała się w każdym domu.

Wiele firm oprócz ulotek decyduję się na znacznie bardziej przyjemną formę reklamy produkując cukierki owinięte w firmowy papier z logiem naszej działalności i ciekawe pudełka na słodycze.
Jest to świetny pomysł. Ulubione cukierki jak i wszystkie słodkości każdemu kojarzą się bardzo pozytywnie więc jest szansa, że i nasza firma zacznie kojarzyć się ludziom jako bardzo optymistyczna i „miła” działalność. Krówki reklamowe można zostawiać w innych firmach bądź poczekalniach różnych instytucji. Zyskujemy wtedy szansę na wielu potencjalnych klientów. Ludzie przychodzący to takich miejsc w zupełnie innym celu znużeni czekaniem sięgną po naszego cukierka i całkiem przypadkiem dowiedzą się o naszej działalności i nawet jeśli sami nie potrzebują usług, które oferuje nasza firma może znają kogoś kto skorzysta z naszej usługi.

Poczta pantoflowa jest bardzo ważną dźwignią reklamy i znaczącym filarem budującym wizerunek, co dla nowo powstałych firm jest niezwykle ważne. Każda forma budowania wizerunku jest niezwykle ważna, a jeśli może sprawić ludziom więcej przyjemności od czytania ulotki, którą z resztą większość wyrzuca bez czytania jej nawet to warto w nią zainwestować. Ludzie kochają być rozpieszczani, a czym bardziej rozpieścić potencjalnego klienta od podarowania czegoś słodkiego? Na początek warto pomyśleć o pudełkach z krówkami w środku i obdarowywać nimi zaufanych klientów po wykonanej usłudze. Taki klient zawsze do nas wróci i zapamięta o wiele bardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *