nowe mieszkania w stanie deweloperskim w trakcie budowy - Krakow - osiedle Ruczaj
Dom i ogród

Mieszkania kupowane od dewelopera

W obszarze Twojego zainteresowania znajdują się mieszkania od dewelopera? Nie ma co ukrywać, że mieszkania te niejednokrotnie są bardzo, ale to bardzo dobrym rozwiązaniem. Dlaczego? Oferowane przez deweloperów mieszkania są nowe i można nabyć mieszkanie w stanie deweloperskim, a więc mieć możliwość wykończenia go w stu procentach według własnych upodobań.

Takie indywidualne urządzenie mieszkania jest z kolei problematyczne lub wiąże się z większymi kosztami w przypadku mieszkania wykonanego pod klucz lub z rynku wtórnego. Gdzie chcąc urządzić po swojemu kuchnię czy łazienkę trzeba wszystko kuć i przerabiać.

Oczywiście nie jest powiedziane, iż dla każdego mieszkanie deweloperskie będzie najlepszym pomysłem. Osoby, którym zależy przede wszystkim na szybkim czasie przeprowadzki mogą woleć mieszkania wykonane pod klucz, które wystarczy umeblować i zamieszkać, a w przypadku mieszkań deweloperskich mamy wyłącznie goły beton i jak nic trzeba minimum dwa miesiące, by ekipa remontowa wszystko urządziła.

Niemniej mimo wszystko sporej części osób bardziej odpowiadają nowe mieszkania w stanie deweloperskim, dlatego też może im zależeć na konkretnym przykładzie takich mieszkań, w zasadzie jest to zupełnie normalne. Tak więc interesujące, nazwijmy je gołe, nowe mieszkania ma Ruczaj – http://www.salwator.com.pl/ruczaj/ i są to tutaj zamieszczone nowe mieszkania na Ruczaju od dewelopera Salwator z Krakowa. Inwestycję tą cechuje nowoczesność, funkcjonalność, dobry design, porządne wykonanie oraz bardzo korzystna lokalizacja.

Co do ceny, to oczywiście nowe mieszkania deweloperskie zawsze będą tańsze od nowych mieszkań wykonanych pod klucz, bowiem trzeba w nie jeszcze zainwestować, tzn. zrobić podłogi, ściany, itd. Czyli nie jak w przypadku mieszkań pod klucz, które wystarczy umeblować, a więc jest różnica i niższa cena nie powinna nikogo dziwić. Wydaje mi się, że wszystko to, co istotne, zostało mniej lub bardziej omówione. Biorąc to pod uwagę nie pozostaje nic innego, jak skupić się na wyborze i zakupie własnego mieszkania, a jeśli szukamy nowe mieszkania i miastem docelowym jest Kraków, to Ruczaj dla wielu osób będzie trafioną lokalizacją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *