profesjonalnie tworzone filmy reklamowe
Marketing

Promocja filmowa

Produkcja towaru, czy oferowanie usług, nawet najwartościowszych, niekoniecznie przyniesie sukces biznesowy i finansowy. Dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta – żeby coś komukolwiek sprzedać, należy o swoim towarze poinformować, a najlepszą formą prezentacji są już od dawna filmy reklamowe wyświetlane w telewizji czy internecie.

Jest jednak pewien szkopuł, a o czym zdają się niektórzy biznesmeni zapominać. W telewizjach, szczególnie lokalnych o niewielkim zasięgu często można spotkać filmy promocyjne, które nie tylko do danego przedsiębiorcy nie przekonują, ale wręcz zniechęcają. Niedbale wykonane, z kiepskimi aktorami, scenariuszami i żenującymi tekstami, zamiast promować, wprawiające ludzi w zakłopotanie. O niektórych z tych pseudoprodukcji można wręcz pomyśleć, że są nagrane nie profesjonalną kamerą, a za pomocą telefonu komórkowego, a zmontowane na przysłowiowym kolanie.

Produkcja reklam video tymczasem nie jest łatwa. Filmy reklamowe to nie filmiki rodzinne z niedzielnego wypadu na łączkę za miastem, czy rodzinnego grilla, ale wymagająca profesjonalizmu praca, którą dobrze wykonać mogą jedynie zawodowcy. Oszczędzanie na tym aspekcie i wypuszczanie w świat kiepsko zrobionego wizerunku swojej działalności jest biznesowym samobójstwem i zawsze przynosi więcej szkód aniżeli pożytku.

Czy to film reklamowy do telewizji, czy do zaprezentowania w internecie, musi spełniać pewne kryteria i nawet jeżeli wzbudzi mieszane uczucia, to nie w kierunku jego twórców. Właśnie dlatego odpowiednio dobrze zrealizowana produkcja filmowa jest tak istotna, a kreatywne i szczegółowo dopracowane filmy reklamowe tworzone przez Grandfox Kraków (zobacz: https://grandfox.pl/) cieszą się dużą popularnością i są doceniane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *