U Szwagra-kebab
Żywność

„U Szwagra”- najlepszy kebab w Krakowie

Wiadomo, że najlepszym, a łatwo dostępnym posiłkiem na mieście, jest (cieszący się niesłabnącą popularnością) kebab. Jednak, także i inne szybkie dania jak pizza, czy burgery są idealną propozycją na codzienny obiad.

Gdzie go znaleźć?

Nie ma wątpliwości, że najlepszy kebab w Krakowie można znaleźć w sieci lokali pod szyldem „U Szwagra”. Jest to prężnie rozwijająca się firma, która w swojej ofercie posiada przede wszystkim dania typu fast food. W samym Krakowie działają już od ponad siedmiu lat, posiadają sześć lokali (i plany na otwarcie kolejnych). Warto zwrócić uwagę, że pod szyldem „U Szwagra” można znaleźć również dwa sklepy monopolowe z najwyższej jakości alkoholami. Wszystkie oferowane przez firmę produkty spożywcze są najwyższej jakości, gdyż sieć lokali łączy w swych działaniach: najlepszą obsługę, przystępne i konkurencyjne ceny, a także wysoką jakość składników. Lokale „U Szwagra” już na stałe wkomponowały się w gastronomiczny krajobraz Krakowa, a teraz będą już tylko powiększać swój zasięg, co jest dowodem na to, jak zadowoleni z ich usług są wszyscy klienci. Ta ugruntowana pozycja jest po prostu wynikiem tego, jak dobry kebab można znaleźć „U Szwagra”. Najważniejsza informacja to chyba jednak ta, że wszystkie lokale są otwarte przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. I to siedem dni w tygodniu. Dzięki temu swoje potrzeby żywieniowe można zaspokoić dosłownie o każdej porze – zarówno w czasie obiadu, jak i w nocy – w czasie długiej jazdy samochodem, czy po imprezie do rana. Proponowane posiłki zawsze są najwyższej jakości, bo produkty są świeże i sprawdzone. Do tego w każdym lokalu „u Szwagra” znaleźć można szeroką ofertę, a smak zawsze będzie wyjątkowy.

Co można tam znaleźć?

Oczywiście podstawą są tutaj przepyszne kebaby: w najlepszych bułkach, z różnymi dodatkami i sosami. Jednak, zdecydować się można także na: frytki, tortille, servet’s, całe danie kebab (frytki lub ryż, sałatki, sosy). Do wyboru są także zapiekanki: z salami, szynką, boczkiem, mixem wędlin albo kurczakiem. Zamówić można również sałatkę ze świeżych lub grillowanych warzyw, z wybranym mięsem i sosem. „U Szwagra” znaleźć można także typowe fast-foody typu: hot-dog, hamburger, cheesburger (z mięsem wołowym lub drobiowym). Lokale oferują także świetną pizzę, na wyjątkowo smacznym i kruchym cieście. Do wyboru są tutaj między innymi pizzy: Margarita, z pieczarkami, z salami, z szynką, z boczkiem. Są także specjalności lokalu, gdzie wyróżnia się najważniejsze składniki, na przykład:
– Szwagier na wsi – jajko, kiełbasa wiejska, boczek, ogórek kiszony, cebula.
– Szwagier na Hawajach – szynka, kurczak, ananas.
– Szwagier na bogato – czosnek, pieczarki, szynka, boczek, salami, świeża papryka, kukurydza.
– Szwagier na ostro – salami, boczek, kabanos, oliwki, papryka pepperoni, tabasco.
– Szwagier w Grecji – pomidory, oliwki, ser feta, bazylia, ser mozzarella.
– Pizza kebab u Szwagra – mięso: kebab kurczak lub wołowina.
– Szwagier Vege – czyli pizza bez mięsa.

Każda pizza zawiera oczywiście sos pomidorowy, ciągnący ser i pyszne zioła. Jest to gwarancja satysfakcji wszystkich klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *