escape game pomyslem na wieczor panienski w krakowie
Ślub i wesele

W labiryncie po przygodę

Dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami. Ale jak to się przyjęło, przed ślubem musi być wieczór panieński. Organizacją najczęściej zajmuje się świadkowa, wraz z pozostałymi „pannami”, które w tymże wieczorze będą brały udział. Zabawy typu kluby z tańczącymi facetami, czy po prostu szalone zabawy do samego rana, odchodzą coraz częściej w odstawkę. Coraz częściej wieczory panieńskie organizuje się w stylu prywatek, urządzanych na ogrodach. Ostatnimi czasy bardzo często zabiera się przyszłą pannę młodą wraz z gośćmi do takiego miejsca jak escape room.

Czym jest escape room i co można w nim robić, że jest tak ekscytujący i popularny? Escape room, czyli pokój zagadek, to gra – z angielskiego escape game, w której grupa uczestników przenosi się na przykład na około 60 minut do zamkniętego pokoju, który jest przygotowany w różnorodnej tematyce (szpital psychiatryczny, motel czy więzienie to chyba najpopularniejsze pokoje), z którego muszą się w tym czasie wydostać.

Jak się wydostać? No cóż, aby udało się z nich wydostać trzeba najpierw podjąć wyzwanie z przygotowanymi w środku zagadkami: na kreatywność, na spostrzegawczość, logicznymi, a także tymi, które wymagają od nas sprytu. Wszystko zależy od grupy uczestniczącej w wyzwaniu czy sobie poradzą i czy uda im się wyjść z pokoju na czas. Muszą w tym celu dobrze ze sobą współpracować.

Gdy uczestnikom uda się rozwikłać wszystkie zagadki, mogą wówczas wyjść na miasto, opijać i świętować, to jakże ważne w życiu każdej kobiety, wydarzenie. Kraków nocą, wygląda fantastycznie, dlatego ten escape room – http://www.lostroom.pl/ – jest świetnym wyborem. Po miło spędzonej zabawie w pokoju zagadek w 5 minut spacerem znajdziemy się na Rynku Głównym, pośród sukiennic czy pod wieżą Mariacką, pod gwieździstym niebem i to może być ostatnie takie wyjście w najbliższym czasie, niejednej przyszłej żonki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *