suknie ślubne w Warszawie
Marketing

Wypożyczalnia sukien ślubnych

Przeważnie na wzięcie ślubu decydują się pary w dość młodym wieku. Dwudziestolatkowie postanawiają, że od tej pory chcą już razem iść przez życie i w końcu ze sobą zamieszkać, a wiedzą, że umożliwi im to wszystko jedynie zawarcie związku małżeńskiego.

Nikogo nie dziwi fakt, że nawet tak młode osoby stają już na ślubnym kobiercu. Znacznie trudniej jest im jednak przygotować wspaniałe wesele, chociażby ze względów typowo finansowych – dwudziestolatek rzadko kiedy dysponuje jakimś większym majątkiem, a rodzic nie zawsze chce lub może mu pomóc i dołożyć się do wesela. A bez wątpienia organizacja takiej uroczystości jest niesamowicie kosztowna. Sporo kosztują nawet same suknie ślubne, dlatego jeśli przyszła panna młoda chciałaby właśnie na nich zaoszczędzić, musiałaby ich poszukać w dość nietypowych miejscach – chociażby w wypożyczalniach.

Bo takie punkty naprawdę istnieją! Mimo iż szczyt swojej popularności przeżywały kilkanaście lat temu, kiedy to w Polsce nie działo się zbyt dobrze, a ludzie nie mieli pieniędzy na kupowanie nowych ubrań bądź po prostu tych ubrań nie było aż tak dużo w sklepach, dziś wypożyczalnie sukien ślubnych dalej istnieją i mają się dobrze. Bez trudu można w nich wynaleźć interesujące suknie ślubne i zdecydować się po prostu na ich „wynajem”. Jaka jest cena takiej usługi? Przeważnie kosztuje ona mniej niż pięćset złotych. W takiej cenie trudno by było znaleźć jakąkolwiek sukienkę ślubną. Czasem lepiej ją więc wypożyczyć, aniżeli po prostu kupować i tracić na niej całą masę pieniędzy, zwłaszcza gdy się ich nie ma.

Projektantka Anna Kara ( annakara.com )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *